Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] [PROFESJONALNY] [OKAZYJNY] Świąteczne prezenty.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

215701417862584994046.png

Witaj, ja jestem Makhart i posiadam swój własny serwer.

Na swoim serwerze zajmuję się sprawami designu aż po sprawy techniczne

 

 

Jak wiecie dzisiaj są mikołajki, tak więc daję wam ten skrypt jako prezent :D

 

Idziemy kopać stone, lub inny blok i natykamy się na prezent. Stawiamy go

w bezpiecznym miejscu na ziemi i rozpakowujemy trzymając nożyce w ręce

 

 

 

Skrypt posiada customowe dźwięki które dodatkowo splamiły by w konsoli.

Jeśli chcesz mieć epickie dźwięki a zarazem wydajność pobierz skQuery.

Jest to plugin który wrzucamy po prostu do reszty plugin'ów - i to wszystko

 

Skrypt wymaga pluginu Essentials do zarządzania serwerem, w sumie to

prawie każdy z nas to ma u siebie na serwerze. Dlaczego tak? Ponieważ

zadbałem o profesjonalną nazwę prezentów oraz ich opis dla graczy xD

 

Skrypt musicie skonfigurować wpisując procent szans, materiał z jakiego

wypadają oraz najważniejsze, na jakim świecie dropia. Dodatkowo jest

opcja ustawienia dropu pieniędzy na konto gracza oraz permission, jeśli

chcecie żeby np gracz miał 0.01% szans na fajny plugin który jest tylko do

kupienia w waszym ItemShop'ie SMS to tak, jest to jak najbardziej możliwe

Obsługiwane pluginy do permission: GROUPMANAGER i PERMISSIONEX

 

 

 

 

 

http://pastebin.com/CNLTk7Ew

 

 

 

Wymagane pluginy:

 

Skript 2.1.2 - na tym pluginie opiera się cały skrypt (niezbędny)

skQuery - potrzebne tylko do dźwięków (polecam)

Essentials - chodzi o komendę /give <gracz> 397:3 1 player:CruXXx name: ... (niezbędny)

GroupManager lub PermissionEx - tylko jeśli zechcemy dać na prezent permission

 

 

 

 

Komendy + Permission

Permission do całego skryptu: christmasgifts.*

 

 

/prezent help - pokazuje komendy

christmasgifts.command.help

/prezent - daje prezent

christmasgifts.command.give

/prezent on - włącza drop prezentów

christmasgifts.command.on

/prezent off - wyłącza drop prezentów

christmasgifts.command.off

/prezent <nick> - daje prezent danemu graczowi

christmasgifts.command.give

/prezent <nick> <ilość> - daje wybraną ilość prezentów danemu graczowi

christmasgifts.command.give

 

 

Skrypt posiada ARV czyli auto usuwające się dane, dlatego jest PRO

Dzięki temu wasz serwer nie ma kłopotów z zaśmieceniem się danych

które są automatycznie generowane po postawieniu ich na mapie

 

 

//Proszę nie podawać adresu serwera.

//Tiesto.

#nie ma sprawy, Panie sierżancie xD

Opublikowano


Przydatne na święta ale to nadal skript i będę go hejtował.

 wymaga pluginu Essentials

No proszę Cie skript podobno jest lepszy od 10'000'000 milionów pluginów.

Opublikowano

 

Przydatne na święta ale to nadal skript i będę go hejtował.

 wymaga pluginu Essentials

No proszę Cie skript podobno jest lepszy od 10'000'000 milionów pluginów.

 

 

Nie jest lepszy a raczej chciałem kolego powiedzieć że pisanie w java jest lepsze. Co do pluginów to tak.. być może

 

Testowałem i powiem ci że potrzebowałem na szybko to zrobić bo już czasu nie było po prostu a poprzednich testów wiem że na spatchowanym spigocie 1.8 jakoś mi nie współpracuje z najnowszymi pluginami to give.. tak samo jak if players money

 

A nie wypuściłbym czegoś, co nie będzie działać.. tym bardziej na ostatni moment

 

 

Do do ciebie rafal00pl to testowałem to wczoraj u mnie na moim serwerze kiedy gracze myśleli że normalnie dropią to ze stone,

ja na boku wyciągałem wnioski.. powiem tak, samo usuwające się zmienne działają wyśmienicie

 

mój serwer około 6-8 GB RAM oraz prawie 50 graczy wczoraj online, wydajność 20 TPS, a złużycie ramu kilka GB prawie 3

co prawda jak teraz nie dawno restartowałem serwer to zapisał jakieś 28 000 linijek w pliku Variables po wczorajszym dniu ale już po restarcie zostało 0 linijek, więc kuź*a zrobiłem chyba dobrą robotę, nie prawda?

Dodam że lagów nie było a oto statystyki.. (ostatnie 24h)

 

Wydropione: 1401

Otworzone: 1241

 

Także wydajność jest xD

 

A jeszcze w sumie 1 rzecz.. po co Variables? gracz chce zniszczyć prezent i wypada mu wtedy zwykła głowa a variables to zabezpiecza i z powrotem mu daje prezent

 

 

Pozdrawiam :D

Opublikowano

@up  To nie jest plugin lecz skrypt !

 

Skrypt bardzo dobry, dopracowany, 0 bugów, jak na te statystyki EPICKO !

 

Dokładnie, a po za tym chciałem dodać że skript nie jest jakimś srodowiskiem do programowania, nigdy nie był i nie będzie bo jest nie wydajny

 

"Skrypt jest to plugin który ma możliwość dodania do naszej rozgrywki drobnych dodatków" wszystko w temacie

Opublikowano

Dosłownie z przed chwili..


 


Ponad 2600 dropniętych prezentów, kilka dziesiątek tysięcy linijek w Variables, a wydajność ~19.83 TPS


 


Hoł hoł hoł.. wydajność ..hoł hoł hoł xD


 


EDIT: chyba pobiłem rekord jakiś.. xD 30 prawie graczy, 8 map załadowanych i jakieś 33 pluginy.. aktualne zużycie RAM 1,453 M xD


 


972241417977644994046.jpg


Opublikowano

Ciekawy pomysł ,ładnie się wszystko prezentuje. Jednak to nadal skrypt :/

 

Na szybko pisany, trzeba był coś dać graczom na święta xD

 

Ty chyba jeszcze nie widziałeś co potrafię w skrypcie napisać :D

 

 

EDIT PS wiadomo że java lepsza 

Opublikowano

Epicki SK ! <3

 

Widać ze włożyłeś dużo pracy w ten sk. Idealny na święta ;). Poza tym fajna prezentacja. Daje + ;)

Pomogłem ? Licze na lajka ;x

Opublikowano

Cześć!
Nie nie jestem hejterem, lecz mówię odrazu ze w skrypcie masz błąd pisze norzyce zamiast nożyce tzn napisz nozyce bo polskie znaki nie działają w skryptach :-)

x

Opublikowano

Cześć!

Nie nie jestem hejterem, lecz mówię odrazu ze w skrypcie masz błąd pisze norzyce zamiast nożyce tzn napisz nozyce bo polskie znaki nie działają w skryptach :-)

 

Użyj kodowania UTF-8 ;*

Opublikowano

Bardzo fajny plugin, właśnie takiego szukałem. Tylko mam mały problem - otóż prezenty nie dropią mi ze stone :c]

Już działa, nie zmieniłem nazwy świata :P Plugin naprawdę bardzo dobry, polecam każdemu z serwerem survival i nie tylko ;)

 

@Makhart mógłbyś napisać jak zrobić, żeby po zjedzeniu tego ciastka dostawało się efekt haste na 10 sekund? Jednak sam napisałem ;p

 

@erice to nie jest plugin .____________________. To jest skript! Ale powinno działać.

tenor.gif

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...